THE ULTIMATE GUIDE TO خرید خانه در ADALAR استانبول

The Ultimate Guide To خرید خانه در Adalar استانبول

The Ultimate Guide To خرید خانه در Adalar استانبول

Blog Article

<p><strong>ADALAR</strong></p> <p><strong>Istanbul</strong>'s Adalar district,<strong>Prince Islands</strong> or <strong>Kızıl Adala</strong> It has 9 large and small islands known as r (Buyukada, Heybeliada, Kınalıada, Burgazada, Sedef Island, Yassıada, Sivriada, Kaşık Island, Rabbit Island) and the island team of Vordonos Island. only four of them have permanent settlement and sightseeing opportunities.  It is possible to reach the Islands, which attract the attention of local and foreign tourists, every day with the <strong>Şehir Hatları</strong> ferry and make both holiday and day trips.</p> <p>Kınalıada, which has settlement and sightseeing opportunities, , Heybeliada, Burgazada </strong> and <strong> Büyükada</strong>

همان‌طور که در ابتدا نیز به آن اشاره كرديم، محلۀ آدالار در نزدیک ساحل قرار دارد و به همین سبب اسکله‌های زیبا و منحصر‌به‌فرد این منطقه یک محیط جذاب برای تفریح و گردش فراهم کرده‌است. اسکله‌های زیبا و دیدنی محلۀ آدالار به شرح زیر عبارت است از:

اسکلۀ بوستانجی كه در خیابان بغداد شهر استانبول واقع شده‌است.
اسکلۀ زیبای کاباتاش که در نزدیکی تراموای واقع شده‌است.
اسکلۀ امین اونو
به عقیدۀ بسیاری از گردشگران، سرمایه‌گذاران و افراد بومی، وجود این اسکله‌های زیبا موجب افزایش جذابیت منطقه شده‌است و در پی آن قیمت خانه در آدالار به‌سرعت در حال افزایش است و زمینۀ مناسبی برای سرمایه‌گذاری فراهم کرده‌است.

اما با این وجود شما می توانید خانه ای با قیمت مناسب در این شهر پیدا کرده و خریداری نمایید. در برخی محله ها مانند بیلیک دوزو یا اسنیوت می توانید با حدود ۲۴۰۰۰۰ لیر آپارتمان ۶۰ متری نوساز با سند دست اول خریداری کنید.

این سوال بستگی به هدف شما دارد. برای چه هدفی می خواهید در استانبول آپارتمان خریداری کنید؟ اگر قصد شما کار کردن، تحصیل و .

با توجه به افزایش سرمایه گذاری های دولت به ویژه در بخش حمل و نقل و زیرساخت ها ، کارشناسان انتظار دارند که در دوره آینده علاقه به این منطقه افزایش یابد.

قیمت آپارتمان در استانبول با شهرهای دیگر ترکیه مانند ازمیر، آنکارا، آنتالیا و ...کمی متفاوت است. استانبول از ۲ قاره اروپایی و آسیایی تشکیل شده است که هر کدام از آنها دارای امکانات خاص خود هستند.

نام اسن جزیره به معنی جزیره تخت است و به عنوان یک جزیره دموکراسی و آزاد شناخته می شود اگرچه نام این جزیره تغییر کرده است اما همچنان نام قدیمی استفاده می شود. این جزیره توسط بیزانسی ها برای تبعید کردن زندانیان جنگ های صلیبی استفاده میشده است.

جدا از آب یخ زده جزیره، خانه‌های بدوی و مسیرهای تقریباً آسفالت شده در خط ساحلی بهترین منظره را ارائه می‌دهند.

شاید به این مطلب هم علاقمند باشید  همه چیز درباره ادالار استانبول خرید مغازه در استانبول ترکیه

به صورت کلی این جزایر به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و آب و هوایی خود محبوبیت بسیار زیادی بین گردشگران دارند و هر ساله گردشگران بسیار زیادی از سراسر دنیا به شهرهای مختلف سفر می کنند و از جزایر بازدید می کنند. یکی از بخش های جذاب شهر استانبول نیز جزایر آدالار است.

از گزینه های برتر در حال ساخت در منطقه کارتال شهر استانبول باید به پروژه کارتال وینگز در منطقه کارتال در قسمت آسیایی شهر استانبول اشاره کرد

۱۱:۵۸ جزایر پرنس استانبول یکی از دیدنی ترین و خاص ترین مکان های تفریحی و گردشگری استانبول است که در واقع یک مجمع الجزایر می باشد.

شهرک مسکونی رفرانس کارتال تاورز منطقه کارتال استانبول از شهرک های تازه ساخت و خوب والبته خوش ساخت در منطقه کارتال استانبول است که از زمان افتتاح توانسته

این جزیره تنها جزیره‌ای است که در نزدیکی استانبول قرار دارد و می‌توانید بدون ماشین از آن دیدن کنید.

جوانان به دلیل نزدیکی به دانشگاه استانبول و دانشگاه اسنیورت ، بخش بزرگی از جمعیت این منطقه را تشکیل می دهند که این امر منجر به افزایش تقاضا برای آپارتمان های سرمایه گذاری ۱ + ۱ و ۱ + ۲ توسط دانشجویان و به ویژه جوانان شده است.

هتل آل سی توضيح فارسي : تور های تفریحی ترکیه

https://evimistanbul.ir/business-in-turkey/

موقعیت جغرافیایی جزیره
گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از جزیره آدالار استانبول را دارند می توانند به راحتی و با در دست داشتن آدرس این جزیره به راحتی بازدید خود را شکل دهند. در نظر داشته باشید که مسافران می توانند به یکی از شکل های زیر خود را به جزیره آدالار استانبول برسانند که عبارتند از:
سوار کشتی از اسکله امین اونو

سوار کشتی از اسکله بوستانجی که در انتهای خیابان بغداد استانبول واقع شده است.
سوار کشتی از اسکله کاباتاش که در نزدیکی اولین تراموای t1 واقع شده است
استفاده از سایر اسکله های استانبول که روزانه یک یا دو کشتی به سوی جزیره آدالار استانبول در حال رفت و برگشت می باشد.
گردشگران و مسافرانی که با تور استانبول از جزیره آدالار استانبول بازدید می کنند می توانند طبق برنامه از قبل تعیین شده در اسکله مورد نظر حاضر شده و به سوی این جاذبه ی بی نظیر و زیبا سفر خود را آغاز کنند.


یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد بازدید از جزیره آدالار استانبول وجود دارد بهترین زمان بازدید از این جزیره می باشد که در این خصوص می توان گفت، شرایط آب و هوایی سهم بسیار زیادی را در بازدید از جزیره آدالار استانبول خواهد داشت به طوری که شرایط اقلیمی در فصل های بهار و تابستان بسیار مساعد و معتدل می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند در بهترین شرایط از این جزایر بازدید داشته باشند. فصل پاییز و زمستان نیز بارش برف و باران و نامساعد بودن شرایط جوی بازدید راحت گردشگران از جزیره آدالار استانبول را کمی مشکل تر و سخت تر کرده است به همین جهت بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای بازدید در فصل تابستان نشان می دهند. البته زمان اوقات فراغت گردشگران نیز سهم زیادی را در زمان بازدید این جزیره خواهد داشت.

Report this page